Načítám...

Odborná veřejnost

Společnost Stargen EU s.r.o. zastupuje amerického výrobce systému Artas firmu Restoration Robotics na českém a slovenském trhu. Součástí naší práce není jen dodání robotického systému pro transplantaci vlasů konečnému uživateli. Zajišťujeme i záruční a pozáruční servis naším vyškoleným servisním technikem, podílíme se na klinickém zaškolení odborného týmu spolu s výrobce a následně poskytujeme technickou i klinickou podporu transplantačních výkonů a pomoc při marketingových aktivitách. Více informací o naší společnosti a jejím portfoliu můžete získat na www.stargen-eu.cz.

Restoration Robotics, Inc., se sídlem San Jose, CA, USA.

Společnost Restoration Robotics má unikátní zkušenosti z oblasti robotiky, zobrazovací techniky a vývoje intuitivních algoritmů k řízení robotických systémů. Systém Artas, který je první a jediný robotický transplantační systém vlasů na světě, byl uveden na trh v roce 2011. Hlavní výhodou robotické asistence je přesnost a preciznost při opakujících se úkonech, dokonalá vizualizace odběrové plochy umožňujeící optimální výběr vlasových štěpů a snižující riziko poškození stávajících vlasů. Přesný a rychlý je i proces tvorby vlasových lůžek v místě implantace vlasových štěpů.

Technologickou novinkou z roku 2018 je robotický systém Artas iX, který kromě odběru vlasových folikulů a tvorby lůžek dokáže i odebrané vlasové štěpy do lůžek transplantovat.

Více informací můžete získat na stránkách výrobce www.artas.com.

Rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy na tel. +420 724 885 013 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže.


To prevent automated spam submissions leave this field empty.